Чи зможе річковий флот розвантажити українські дороги

Міністерство інфраструктури взяло курс на відновлення річкового флоту і це гарна ідея. Про це заявив президент Центру аграрної логістики та інфраструктури Владислав Белах.

 

За словами експерта, річкова логістика розвантажить дороги, що особливо важливо на тлі будівництва нових (доріг - ред.).

 

"Річкова логістика є досить перспективною і однією з альтернатив, щоб розвантажити інфраструктуру. І автошляхи, і залізницю", - каже Белах.

 

Він пояснює, що залізниця сьогодні у жахливому стані, а автошляхи - надто перевантажені.

 

"Річковий транспорт може зняти навантаження для того, щоб відновити ту ж залізницю і ті ж автошляхи, зменшити рух по ним і дати можливість для відбудування цих видів транспорту", - наголошує експерт.

 

Белах також розповів, що головний держоператор річкового флоту "Українське Дунайське пароплавство" довгий час перебувало у скрутному становищі, переважно через колишнього керівника Дмитра Чалого, який очолював його з 2017 року по перше півріччя 2019 року (за часів міністра інфраструктури Володимира Омеляна).

 

У 2019 році наступник Омеляна - Владислав Криклій звільнив Чалого та ініціював аудит. Виявилось, що за цей час пароплавству було нанесено значних збитків, зокрема вкрадено 32 баржі вартістю 5 млн доларів.

 

Після звільнення Чалого та призначення туди нового керівника - Олексія Хомякова "Українське Дунайське пароплавство" вдалося вивести у прибуток вже у першому кварталі 2020 року. Мінінфраструктури сподівається, що найближчим часом річковий флот відродиться.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО