У яких регіонах найменше будували в першому півріччі 2020 року

Скорочення обсягів будівництва відбулося у 18 областях країни та в Києві.

 

Будівельна галузь меншою мірою постраждала від коронавірусу та карантину, ніж багато інших секторів економіки. За підсумками першого півріччя обсяг виконаних будівельних робіт у грошовому виразі становив 64,6 млрд грн – це на 5,5% менше, ніж за відповідний період 2019 року.

 

У 18 регіонах країни з 24 та в Києві спостерігалася негативна динаміка. Найвищі темпи будівництва були в Чернігівській (39,4%), Київській (22,6%) та Одеській (11%) областях. Найнижчі – у Закарпатській (-31,9%), Запорізькій (-36,2%) та Кіровоградській (-36,5%). За підсумками минулого року негативний результат у будівництві був тільки в Запорізькій і Луганській областях.

 

У першому півріччі в Україні відбувся спад у всіх сегментах будівництва. Найгіршим було становище в житловому будівництві, де падіння сягнуло 19,4%. Обсяги нежитлового та інженерного будівництва знизилися незначно – на 1,4% і 1,7% відповідно.

 

Підтримала динаміку будівельної галузі програма дорожнього будівництва, питома вага якої в інфраструктурному будівництві в першому півріччі зросла до 32% проти 26,9% за підсумками 2019 року.

 

За підсумками січня-червня нове будівництво становило 41,6% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, капітальний і поточний ремонти – 30,6%, реконструкція і технічне переоснащення – 27,8%.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО