У Раді зареєстрували три законопроєкти про пільгове розмитнення "євроблях"

За попередній пільговий період лише третина власників розмитнили свої авто.

 

У Верховній Раді зареєстрували три законопроєкти під номерами №3704, 3705 і 3706, які стосуються питань розмитнення автомобілів на іноземних номерах. Відповідна інформація міститься на сайті парламенту.

 

Їх авторами є більш 40 "слуг народу".

 

Так, в проекті закону №3704 пропонується при ввезенні авто з 1 січня 2021 року одноразово звільнити від сплати ПДВ учасників та ветеранів АТО. Мова йде про автобуси, легкових і вантажних автомобілів, маса яких не перевищує 3,5 т, а також причепів до них. При цьому вартість митних платежів не повинна перевищувати 43 розміру мінімальних зарплат (близько 200 тис. грн станом на 2020 рік). Важливою умовою є країна-виробник авто – виключаються транспортні засоби з країни-агресора.

 

Податкові преференції не поширюються на транспортні засоби стандарту Євро-2 (вироблені до 1995 року) і походять з країни-агресора.

 

Законопроект №3705 передбачає виключення акцизного податку з вироблених в Україні і ввезених на митну територію України авто із джерел формування спеціального фонду держбюджету.

 

Проект закону №3706 передбачає відтермінування штрафів на 180 днів для власників "євроблях", які ввезли автомобіль на територію України до 1 травня 2020 року, але не розмитнили його в установленому порядку.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО