Бізнес вимагає податкових канікул через карантин

На сайті президента України з'явилася петиція з вимогою влаштувати податкові канікули для підприємств сфери послуг через коронавірус та початок економічної кризи.

 

У петиції №22/088830-еп вимагається запровадити податкові канікули через пандемію коронавірусу та початок світової економічної кризи для підприємств сфер діяльності, які найбільше постраждають від даних подій, а саме:

 

- туризм виїзний та в'їзний (туроператори, турагенти, DMC, засоби розміщення (готелі тощо);

- сфера культури та спорту (музеї, театри, виставки, стадіони);

- виставкові центри;

- розваг;

- тощо.

 

Наголошується, що обмеження запроваджені Кабінетом міністрів, органами місцевого самоврядування, а також заяви окремих осіб та ЗМІ без відповідних противаг матимуть негативні наслідки для стабільності економіки (у т.ч. курсу валют), тому обов'язково слід запровадити заходи підтримки бізнесу для стримування негативного впливу.

 

"Це особливо важливо, адже деякі заходи та рекомендації можуть призводити до призупинення операційної діяльності підприємств. У разі доцільності скликати РНБО із цього питання, а також розглянути питання офіційного визнання на рівні країни цих подій та заходів форс-мажорними обставинами (це значно спросить юридичне вирішення питань у зв'язку із заходами як України, так і інших країн-партнерів)", – зазначив автор петиції Олександр Туник.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО