У Раді пропонують схвалити законопроект про податковий суверенітет України

Народні депутати під час засідання комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянули законопроект №1181 «Про податковий суверенітет України та офшорні компанії» та прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти законопроект у першому читанні. Про це повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради.

 

Проектом пропонується ряд заходів, які з одного боку адміністративно та фіскально знизять привабливість використання послуг офшорних компаній, а з іншого - зменшать економічні мотивації для такого використання. Зокрема, для зниження привабливості використання офшорних компаній проект запроваджує офшорне мито.

 

«Існуюча правова дискримінація сторін правочинів, укладених з офшорними компаніями, є еклектичною та легко обходиться, у тому числі за допомогою корумпованих судів. Цей Закон спрямовано на виправлення таких правових недоліків, у тому числі шляхом визнання правочинів нікчемними ipso jure (за законом). Регулювання правовідносин у даній сфері здійснюється 55 законами України, до яких вносяться зміни цим проектом, а також Податковим кодексом України» - сказано у пояснювальній записці до проекту.

 

Прогнозується, що запровадження норм законопроекту сприятиме зростанню легального номінального ВВП України приблизно на 10%, отже легальні доходи Зведеного бюджету зростуть мінімум на 137 мільярдів гривень.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО