Депутати пропонують скасувати акциз на ввезення авто

Народний депутат Мар'ян Заболоцький (партія «Слуга народу») на своєму каналі Youtube заявив про те, що найближчім часом збирається подати до ради законопроект про скасування акцизу на євробляхи.

 

«Ми повинні точно скасувати акциз на всі автомобілі. При цьому залишити для нових, і для вживаних авто 20% імпортного ПДВ і 10% імпортного мита», - поділився планами нардеп.

 

Це має привести ціни на авто в Україні до європейських: «Українці не мають платити за будь-який товар дорожче, ніж в ЄС. В тому числі і за авто» - заявив пан Заболоцький.

 

Суть скасування акцизу полягає і в тому, щоб змусити розвиватись українську автобудівну галузь: «Якщо у 2008 році в Україні виробляли близько 400 тисяч автомобілів, то впродовж 2017-2020 років ця цифра знизилась до 4-6 тисяч авто на рік» - навів сумну статистику депутат.

 

Таке рішення, на думку пана Заболоцького, допоможе не тільки забезпечити українців транспортом, а й підняти економіку та вивести з тіні всі автомобілі, які зараз їздять в Україні на євробляхах.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Какого цвета ваше имя
Дата: 06.04.2020 10:03


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО