Яке місце посідає Україна в рейтингу найдорожчих країн світу

У рейтингу найдорожчих для проживання країн світу, який складається журналом CEOWORLD, Україна посіла 107 місце серед 132 позицій, в той час як найдорожчою державою серед інших визнано Швейцарію. Згаданий індекс враховує основні економічні показники, такі як індекс споживчих цін, вартість проживання, послуг таксі та інших видів транспорту, ціни в ресторанах, вартість одягу та взуття, та інші.

 

«Швейцарія офіційно є найдорожчою для проживання державою, за доповіддю журналу CEOWORLD. Взагалі європейські країни є помітними у переліку найдорожчих країн, - серед 20 перших у переліку позицій 9 з країн розташовані в Європі, п’ять – в Азії, одна – у Північній Америці, дві – на Карибах та одна – в Океанії», - йдеться у повідомленні.

 

Другою найдорожчою країною є Норвегія, за нею слідують Ісландія, Японія, Данія, Багами, Люксембург, Ізраїль, Сінгапур та Південна Корея.

 

Цікаво, що США посідають лише 20-ту позицію, та поступаються такій країні як Бельгія (18-та позиція). "Традиційно" дорога для життя Велика Британія знаходиться на 27 місці, Саудівська Аравія – на 57-й позиції.

 

Читайте також: Київ - дванадцятий у світі та третій в Європі за кількістю заторів

Україна, за наведеним рейтингом, знаходиться на 107 позиції. Серед країн пострадянського простору дорожче живеться громадянам Білорусі, Молдови і Росії. Менші витрати, у порівнянні з українцями, мають люди, що проживають у Вірменії, Казахстані, Азербайджані та Грузії.

 

Вартість життя суттєво змінилася у «пострадянських» європейців – Естонії, Латвії та Литви, які посідають, відповідно, 50, 58 та 66 позиції рейтингу.

 

«На іншій стороні спектру, серед найбільш доступних за вартістю проживання країн – Пакистан, за яким слідують Афганістан, Індія, Сирія, Узбекистан, Киргизстан та Туніс», - йдеться у публікації.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО