Верховна Рада ухвалила законопроект про деофшоризацію

Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроект №1209-1 щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві.

 

Відповідне рішення підтримали 256 народних депутатів України. Законопроект передбачає узгодження положень низки Законів України із положеннями Податкового кодексу України.

 

На думку автора законопроекту, Данила Гетманцев, голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, закон дозволить забезпечити додаткові надходження до державного бюджету за рахунок підвищення прозорості міжнародних транзакцій суб'єктів господарювання. А також запобігатиме використанню агресивних схем податкового планування, сприятиме запровадженню міжнародних стандартів податкового контролю для всіх учасників міжнародної торгівлі, вдосконалить процедуру адміністрування податків та зборів, а також сприятиме дотриманню принципу справедливості оподаткування.

 

«Ці два закони (№1209−1 та №1210) спрямовані на деофшоризацію, ту, яку обіцяли багато урядів і скликань. Ці законопроекти покликані припинити ті схеми, які існують у великому бізнесі і допомагають не сплачувати податки в України», – підкреслив Гетманцев.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО