Кабмін оновив перелік підприємств, які не підлягають приватизації

Кабінет міністрів затвердив оновлений перелік підприємств, які не підлягають приватизації.

До переліку об'єктів малої приватизації увійшли дев'ять ять підприємств "Укроборонпрому" Про це повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук у своєму Телеграм-каналі. "Ми затвердили відповідний проект закону, тепер його має розглянути й затвердити Верховна Рада", - написав він.

 

За словами прем'єра, не підлягають продажу підприємства, які забезпечують енергетичну незалежність і обороноздатність держави, природні монополії, а також об'єкти, які мають критично важливе значення для суспільства.

 

"Більше того, ми посилимо контроль за належним користуванням майном і ефективним керуванням стратегічними державними підприємствами, які не підлягають приватизації", - додав він. В опублікованому переліку об'єктів присутні НАК "Нафтогаз України", "Магістральні газопроводи України, "Укртрансгаз", "Укргазвидобування", "Чорноморнафтогаз", "Укртранснафта", холдингова компанія "Артем", "Укрпошта", "Укрзалізниця".

 

Для цих підприємств встановлено умову, що частина корпоративних прав, що належать державі, повинно бути не менше 50% плюс одна акція. Для таких підприємств, як "Енергоатом", "Укргідроенерго", "Укренерго", "Антонов", прописана умова в 100% корпоративних прав, які належать державі.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
О пользе секса
Дата: 30.03.2020 07:59


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО