Нардепам підвищують зарплату

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив що депутатам не підвищували зарплати до 100 тисяч гривень. Однак інформація спікера не відповідає дійсності. Зокрема, колишній віцепрем’єр-міністр і ексміністр соціальної політики Павло Розенко наголосив, що народні депутати в питаннях матеріального і соціально-побутового забезпечення прирівнюються до членів Кабінету міністрів.

Про це він написав на Facebook. За його словами, матеріальне забезпечення парламентаря встановлюється двома нормативними актами: законом “Про статус народного депутата України” і постановою ВРУ “Про фінансове забезпечення народних депутатів України”.

 

“Чітко і однозначно написано: народний депутат в питаннях матеріального і соціально-побутового забезпечення прирівнюється до членів Кабінету міністрів. І всі зарплатні складові також тотожні із зарплатами членів уряду!” – наголосив Розенко. “Або закони поміняйте, або приведіть зарплати членів уряду до зарплат в 40-45 тисяч, про які ви говорите останній день! І звичайно, що жоден з нардепів чомусь не згадує, що окрім зарплати він отримує додатково ще одну виплату так звану допомогу “для здійснення депутатської діяльності”, – додав він.

За словами ексміністра соціальної політики, ця виплата вважається другою депутатською зарплатою, бо:

  • депутат отримує її готівкою на руки;
  • депутат жодним чином не звітує за використання цих коштів;
  • зобов‘язаний декларувати ці кошти як власний дохід.
Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
О пользе секса
Дата: 30.03.2020 07:59


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО