В Україні запровадять централізований облік деревини

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук дав доручення, щоб з 1 лютого в Україні повноцінно запрацював централізований облік деревини.

 

Про це він повідомив за результатами наради з регіонами щодо боротьби з тіньовими ринками у своєму Telegram.

 

"Дав доручення, щоби 1 лютого 2020-го року в Україні повноцінно запрацював централізований облік деревини: МВС, Держлісагентству та Держекоінспекції – безперервно запобігати незаконним вирубкам лісів і виявляти порушення; Держлісагентству, іншим постійним лісокористувачам та власникам лісів – оприлюднювати на офіційних веб-сайтах інформацію щодо справ про лісопорушення", – написав Гончарук.

 

Також голів облдержадміністрацій зобов'язали надати пропозиції щодо закріплення за постійними лісокористувачами лісів, які не мають власників.

 

"Близько 12% лісового фонду України знаходиться у віданні органів місцевого самоврядування, які заготовляють близько 2 млн куб. м деревини. Наразі зі 187 постійних лісокористувачів комунальної власності до системи електронного обліку приєднано лише 69", – написав він.

 

Гончарук додав, що 7,5% лісового фонду не закріплені за постійними лісокористувачами, "відповідно, ніким не охороняються, і жодного обліку цієї деревини не здійснюється".

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО