Мінекономіки не виключає девальвації гривні

На початку 2020 року в Україні можливе прискорення інфляції через ослаблення гривні до долара.

 

Про це говориться в коментарі Департаменту економічної стратегії та макроекономічного прогнозування Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України.

 

Як наголошується в публікації, до кінця 2019 року очікується нижчий рівень інфляції, ніж прогнозувалося, через істотне зміцнення обмінного курсу.

 

“У кварталі 2020 року формування інфляційного тренду буде відбуватися, в першу чергу, під впливом сезонності на продовольчому ринку, а також можливого тимчасового ослаблення гривні”, – говориться в коментарі.

 

Експерти Мінекономіки серед ризиків прискорення інфляції вказують зростання витрат виробництва (через зростання оплати праці і тарифів на електроенергію) і їх прискорене перенесення на споживчі ціни.

 

“Додатковим ризиком є ​​можлива відсутність транзиту газу через територію України (позначиться на обмінному курсі гривні) і відновлення трендів зростання цін на енергоносії на світовому ринку на тлі існуючих геополітичних конфліктів на Близькому Сході”, – йдеться в публікації.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО