В Україні запрацював електронний кабінет забудовника

Розпочав роботу електронний кабінет забудовника. Автоматизовано реєстрацію та отримання документів, дозволів, ліцензій і сертифікатів щодо об'єктів будівництва. Про це повідомив Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів.

 

За словами Прем'єр-міністра Олексія Гончарука, запуск е-кабінету відбуватиметься в кілька етапів. На першому передбачено надання послуг з отримання документів для будівель класу наслідків СС1 - це житлові та промислові будівлі (до чотирьох поверхів), а також - об'єкти лінійної інфраструктури і навіть дороги. Це стосуватимуться всіх етапів будівництва: підготовчих і будівельних робіт, а також - прийняття будівлі в експлуатацію.

 

На наступному етапі, вже за декілька місяців будуть доступними онлайн-послуги також стосовно об'єктів, що за класом належать до об'єктів із середніми (СС2) і значними (СС3) наслідками.

 

Інформація в е-кабінеті перевірятиметься автоматично, у тому числі щодо права власності на ділянку та її цільового призначення, параметрів відповідності об'єкта до СС1: квадратура, кількість поверхів тощо.

 

За словами Міністра розвитку громад та територій Альони Бабак, вже зареєстровано наказ, який регламентує роботу електронного кабінету. Усі, хто будуть користуватися послугами, отримають інформацію про те, що і як їм робити.

 

Онлайн-сервіс доступний на порталі ДАБІ за посиланням, через вхід до особистого кабінету.

 

Представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Олена Шуляк наголосила: «Подання повідомлення у паперовому форматі також залишатиметься доступним та звично забиратиме п'ять робочих днів, а декларації - десять днів. Тоді як через ЕКЗ рішення ухвалюватимуться автоматично - до п'яти секунд замість 5-10 днів - і надсилатимуться на електронну пошту заявника».

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО