Українців можуть звільнити від сплати податків

Комітет Верховної Ради з питань молоді та спорту підтримав проект змін до Податкового кодексу №2250-1 про сприяння працевлаштуванню молодих спеціалістів та внутрішньо переміщених осіб, зупиненню відтоку українських спеціалістів за кордон.

 

Законопроект пропонує встановити нульову ставку податку на доходи фізичних осіб платників податків, які не досягли 27-річного віку, повідомляє сайт парламенту.

 

Також - звільняти від оподаткування прибуток підприємств та організацій, у яких протягом звітного періоду кількість внутрішньо переміщених осіб та/або осіб, які не досягли 27-річного віку, які мають там основне місце роботи, становить не менш як 50% працівників. За умови, що фонд оплати праці таких осіб становить протягом звітного періоду не менш як 25% суми загальних витрат на оплату праці.

 

Крім того - звільняти від сплати єдиного податку платників другої - четвертої груп, які відповідають вище вказаним критеріям.

 

Ухвалення законопроекту стимулюватиме роботодавців приймати на роботу молодь та сприятиме збільшенню зайнятості молоді. Крім того, молодь буде зацікавлена працювати в Україні, а не виїжджати на заробітки за кордон.

 

Водночас при встановленні пільг мають бути визначені певні обмеження, а саме максимальна сума доходу платників податків віком до 27 років, що звільняється від сплати податку на доходи фізичних осіб.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО