В Україні планують значно активніше розвивати внутрішній водний транспорт

Міністерство інфраструктури працює над законопроєктом «Про внутрішній водний транспорт», який допоможе реалізувати потенціал внутрішніх водних шляхів.

 

Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час його обговоренняа.

 

За словами Криклія, ключові іноземні партнери підтримують реформу внутрішнього водного транспорту та очікують прийняття секторального закону, який імплементує ряд директив ЄС відповідно до Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.

 

Він підкреслив, що незважаючи на зростання обсягу перевезень річкою Дніпро, потенціал внутрішніх водних шляхів не реалізується у повному обсязі: «Наша мета – зменшити навантаження на українські дороги, спрямувати частину вантажів на внутрішній водні шляхи», – заявив він.

 

Міністр уточнив, що один з заходів додаткового стимулювання водного транспорту – це відмовитись від введення річкового збору.

 

Законопроєкт також передбачає, що відповідальність за розвиток та функціонування стратегічної інфраструктури внутрішніх водних шляхів у тому числі: судноплавних шлюзів, засобів навігаційного обладнання, річкової інформаційної системи та обслуговування фарватеру буде покладена на єдине підприємство. 

 

«Економічний ефект від використання внутрішнього водного транспорту компенсує витрати держави на утримання та реконструкцію річкової інфраструктури», – підсумував міністр. 

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО