У Раді хочуть скасувати пеню за несвоєчасну оплату комуналки

Народні депутати пропонують внести зміни до Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, скасувавши нарахування пені для індивідуальних і колективних користувачів.

 

На сайті Верховної Ради було опубліковано законопроект № 2087.

 

“Сумарна заборгованість за спожиті населенням житлово-комунальні послуги та енергоресурси лише протягом 2015-2018 рр. зросла у 3,6 раза – з 12,4 до 55,6 млрд грн., а на початок червня 2019 року сягнула позначки 57,2 млрд гривень. Зазначений критичний стан розрахунків за спожиті енергоносії та послуги ЖКГ, а також соціальної незахищеності населення України може ще більше погіршитися під впливом низки негативних чинників, що сформувалися протягом останнього періоду”, – йдеться в пояснювальній записці.

 

Тому законопроектом пропонується не допустити подальшого збільшення боргів за житлово-комунальні послуги у зв’язку з неможливістю їх оплати більшою частиною населення України.

 

Що пропонують:

  • скасувати законодавчі положення про нарахування та сплату пені в разі несвоєчасної оплати житлово-комунальних послуг;
  • запровадити мораторій на примусове виселення з житла, примусове стягнення житла, припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг;
  • вилучити норми про надання пільг, в тому числі з оплати житлово-комунальних послуг, користування житлом та отримання палива в залежності від сукупного доходу сім’ї пільговика.
Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО