Мінрегіон оновить норми щодо проектування ресторанів і кафе

Мінрегіон оновить державні будівельні норми щодо проектування підприємств харчування, зокрема, у нових нормах пропонують ввести сучасну класифікацію таких об'єктів на заміну старій радянській.

 

Про це повідомив у Facebook заступник міністра регіонального, розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе.

 

За його словами, в Україні дуже застаріла класифікація закладів харчування, яка діє ще з радянських часів. 

 

Заступник міністра підкреслює, що це може призвести до порушень в облаштуванні приміщень, проведенні комунікацій та дотриманні санітарних вимог.

 

"У чинних нормах ДБН щодо закладів харчування містяться лише такі їх різновиди: ресторани-бари, кафе, кав’ярні, кафе-бари, кафе-пекарні, кафетерії, закусочні (шинки, пельменні, вареничні, піцерії, котлетні, млинцеві і т.д.), бари, нічні клуби, пивні зали, їдальні, буфети тощо.

 

Але зовсім не визначені такі сучасні заклади як фаст-фуд, вулична їжа (стрітфуд), фудкорти, лаундж-бари, бургерні, кондитерські, паби, суші-, детокс-, спорт- та smoky-бари та інші", - заявив він.

 

Також у діючих нормах не врегульоване питання можливої зміни/ перекваліфікації одного різновиду закладу в інший. 

 

"Ми зараз активно працюємо над оновленням норм спільною командою - з експертами і фахівцями будівництва, а також і самими рестораторами та громадськістю", - додав Парцхаладзе.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО