Скільки українці заплатять за новий офіс Президента

Облаштування Українського дому в Києві під Офіс президента України Володимира Зеленського обійдеться в 300 млн грн, згідно з попередніми розрахунками. Створення робочого місця для Зеленського і його команди буде тривати близько року: місяць піде на узгодження проекту і ще близько 6−10 місяців витратять на саме будівництво.

 

Заявлена ​​вартість поки є попередньою, а остаточну назвуть після обліку інженерії. Головним завданням будівельників є демонтаж інженерного обладнання і створення підземного паркінгу. Про це повідомив 33ВY Architecture Іван Юнаков, який є співавтором проекту, передає «Інтерфакс-Україна».

 

У приміщеннях з обладнанням (4 тис. кв. м) створять підземний паркінг на 100 місць. Проект офісу передбачає 500 робочих місць. Для команди президента відкриють спортзали, кафе, ресторани, конференц-зали та public space за принципом коворкінгу.

 

Прикрасить офіс ландшафтна зона і оновлений фонтан. Щоб потрапити в офіс, громадяни будуть проходити певну реєстрацію. Зазначимо, що кабінет Зеленського буде розташований на четвертому поверсі і ще два поверхи виділили на апарат глави держави.

 

Також буде побудована одноповерхова скляна будівля для центру прийому громадян та інформаційного центру. Для відвідувачів прибудують паркінг на 34 місця, а в центрі атріуму буде стояти сучасна скульптура.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО