Інвестори розчарувалися в бізнес-кліматі України

Європейська бізнес асоціація провела опитування, згідно з результатами якого в першому півріччі поточного року показник індексу інвестиційної привабливості України склав всього 2,85 балів із п'яти можливих, і цей показник став найнижчим, починаючи з 2016 року.

 

Експерти підкреслили, що ще в кінці минулого року індекс досягав 3,07 балів, і можна констатувати, що ставлення потенційних інвесторів до України продовжує погіршуватися.

 

Фахівці розповіли, що настрої бізнесу продовжують падати. Наприклад, в попередні шість місяців інвестиційним кліматом нашої країни були незадоволені 40 відсотків, а зараз їх число підскочило до 57 відсотків. Також скоротилася і частка задоволених. У другій половині 2018 року таких інвесторів налічувалося 25 відсотків, зараз їх залишилося тільки 19 відсотків згідно з результатами опитування.

 

Однак, незважаючи на такі показники, інвестори виділили і сприятливі моменти. Зокрема, Україна продовжує співпрацю з МВФ, в країні знизився рівень інфляції, пройшли демократичні президентські вибори, національна валюта стала стабільною.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО