Українці скоротили борги за комуналку

Середні нарахування за ЖКП, з урахуванням електроенергії, на одного власника особового рахунку у квітні становили 1191,9 гривні. Українці за місяць скоротили борги за комуналку майже на 10%.

 

Станом на кінець квітня заборгованість населення України по оплаті житлово-комунальних послуг (ЖКП) знизилася на 8% у порівнянні з березнем – до 63,5 мільярда гривень.

 

Про це повідомляє Державна служба статистики України. Згідно з повідомленням, станом на кінець квітня 2019 заборгованість населення з оплати за природний газ становила 29,5 мільярда гривень, за централізоване опалення та гарячу воду – 19,3 мільярда гривень, за утримання будинків, споруд та прибудинкових територій – 4,6 мільярда гривень, за централізоване постачання холодної води та водовідведення – 3,6 мільярда гривень, за вивезення твердих побутових відходів – 0,7 мільярда гривень, за постачання електроенергії – 5,8 мільярда гривень.

 

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги з урахуванням електроенергії (з розрахунку 150 кВт/год), на одного власника особового рахунку у квітні 2019 року становили 1191,90 гривні. У квітні 2019 року населенням країни сплачено за житлово-комунальні послуги 14,6 мільярда гривень, за постачання електроенергії – 3,3 мільярда гривень. "У січні-квітні 2019 року з населенням було укладено 18,7 тисячі договорів щодо погашення реструктуризованої заборгованості на загальну суму 129,7 мільйона гривень. Сума внесених платежів з урахуванням довгострокових договорів, склала 75,4 мільйона гривень", - додали у Держстаті.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО