У Нацбанку розповіли, що виявили перевірки обмінників

У першому кварталі 2019 року Національний банк України здійснив 284 перевірки пунктів обміну валюти.

 

"Національний банк України за січень-березень 2019 року здійснив 284 перевірки структурних підрозділів (пунктів обміну валюти) небанківських фінансових установ (НФУ) щодо дотримання порядку організації та здійснення валютно-обмінних операцій", - йдеться в повідомленні.

 

Перевірки здійснювались у Харківській, Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській, Волинській, Хмельницькій, Рівненській, Житомирській, Тернопільській, Донецькій, Дніпропетровській, Кіровоградській, Миколаївській, Полтавській, Київській областях та у м. Києві.

 

Серед виявлених порушень порядку здійснення валютно-обмінних операцій найсуттєвішими були такі: проведення валютно-обмінних операцій без відповідного документального оформлення, значна невідповідність між обсягами готівкових коштів у касі НФУ та бухгалтерськими звітними документами та ненадання під час перевірки документів, матеріалів, інформації на запит уповноваженого працівника Національного банку.

 

Під час проведення перевірок легальних пунктів з обміну валюти уповноваженими працівниками Національного банку було виявлено 12 пунктів обміну валюти, які працювали нелегально в Донецькій, Сумській, Харківській, Тернопільській та Івано-Франківській областях. Інформацію про нелегальні обмінні пункти Національний банк надіслав до правоохоронних органів.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО