Коли в Україні скасують військовий збір

Військовий збір у розмірі 1,5% від отриманої грошової винагороди, який було встановлено в Україні ще у серпні 2014 року, скасують одразу після закінчення війни. На цьому акцентував президент України Петро Порошенко в ефірі одного з телеканалів.

 

Як зазначив глава держави, поки в країні триває війна, на скасування військового збору з доходів громадян на підтримку української армії, розраховувати не варто.

 

Утім, за його словами, обов’язковий податок із зарплатні та соціальної допомоги від держави, а також від нерегулярних доходів, тобто виграшів у лотереї, продажу майна тощо, буде скасовано вже наступного дня після закінчення війни.

 

Також Петро Порошенко заявив, що терміни закінчення війни на сході України залежать від глави Кремля Володимира Путіна, який тримає “ключ від миру”.

 

Україна ж повинна мобілізувати світову коаліцію, яка створена на підтримку України.

 

“Росія зараз платить надзвичайно високу ціну, і вона лише збільшуватиметься”, підкреслив президент, додавши, що Путін має сильну мотивацію, щоб забрати свої війська та відновити український контроль над ділянкою кордону, таким чином припинивши кровопролиття.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО