Українських водіїв чекає неприємний сюрприз на АЗС

Після різкого зниження вартості автогазу на українських заправках – протягом декількох місяців ті знизилися на 4 грн. і більше, але вже зараз пропан-бутан знову почав дорожчати.

 

За даними Консалтингової групи «А-95», тільки за вихідні цінники на скраплений газ зросли в середньому по країні на 5 коп./л. Однак, попереджають експерти, скромне подорожчання не повинно вводити автолюбителів в оману. Попереду нас чекає повноцінне цінове ралі.

 

Ряд заправок вже підняли вартість газу на 15-30 копійок. На сьогодні літр пального на заправках країни обходитися в середньому в 10,50 грн. На преміальних WOG і OKKO – приблизно в 10,90 грн./л. Головною причиною зростання вартості автогазу експерти називають його подорожчання на оптовому ринку.

 

«На ринку був надлишок ресурсу, він тиснув на ціни, іноді доводячи їх до необґрунтованих рівнів. Хто з трейдерів зміг, той урізав обсяги поставок, інші, перенесли їх на пізніше. У підсумку в лютому ресурсу завезли менше, ніж в грудні-січні. Ринок таким чином збалансувався. Ні про який дефіцит мови, правда, немає. Це нормальна коригування», – розповів аналітик Консалтингової групи« А-95 »Артем Куюн.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО