Самотні українці отримають допомогу

Самотні люди в Україні мають додаткові пільги. У 2019 році збільшать податкові соціальні пільги.

 

Самотня матір (батько), вдова (вдівець) або опікун, піклувальник, який є платником податку, має право на податкову соціальну пільгу у розмірі 150% суми пільги у розрахунку на кожну дитину віком до 18 років.  

 

У 2019 році розмір такої пільги становить 1440,75грн. (960, 50 грн. х 150%). При цьому, податкова соціальна пільга застосовується до доходу, нарахованого на користь платника податку протягом звітного податкового місяця як заробітна плата, якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 грн.

 

У 2019 році щоб отримати таку пільгу, потрібно мати заробітну плату не більшу 2690 грн, це розмір прожиткового мінімуму на дорослу людину помноженого на 1,4. (прожитковий мінімум на працездатну особу 1921 грн. х 1,4).

 

А сума доходу в 2690 помножена на кількість неповнолітніх дітей - це буде максимальна сума подалкової пільги, яку може отримати самотній українець.

 

Щоб отримати в 2019 році податкову соціальну пільгу, потрібно надати докумети, що підтверджують рівень доходів.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО