Українцям розповіли, коли можна буде придбати валюту на пошті

Прийдешній 2019 рік подарує українцям досить велику кількість нововведень в різних сферах життя, в тому числі й фінансовій.

 

На днях в Україні набуде чинності закон "Про валюту і валютні операції". Тим не менше навіть зараз вже почали працювати багато його норм. Наприклад, тепер купити або продати валюту можна в спеціальних банкоматах або на терміналах.

 

Про це стало відомо завдяки повідомленню на офіційному сайті НБУ.

 

Так, в документі йдеться, що українці тепер зможуть купувати і продавати іноземну валюту не тільки в банках і пунктах обміну валют небанківських фінансових установ, але й у поштових відділеннях. Таку можливість національний регулятор надає в рамках переходу до нової ліберальної системи валютного регулювання, яка передбачена новим законом.

Відтепер оператори поштового зв'язку зможуть отримувати від Національного банку України ліцензії на здійснення валютних операцій при дотриманні наступних умов:

 

- наявність у них не менше 50 структурних підрозділів, розташованих на території від 50% областей України;

 

- отримання не менше 50% доходів від діяльності у сфері надання послуг поштового зв'язку;

 

- відповідність вимогам до фінансового стану, структури власності, ділової репутації (у тому числі їх керівників і власників) та професійної придатності керівників.

 

Крім того, Нацбанк пом'якшив умови видачі ліцензій на здійснення діяльності з торгівлі готівковою валютою небанківських фінансових установ (НФУ).

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Національного банку України спалахнув інтерес до великих номіналів готівкових грошей. Так, Нацбанк попросив українські банки відзвітувати по банкноті €500. Відомо, що банки повинні надати інформацію по обміну таких купюр до 14 січня.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО