Уряд обіцяє гроші на нові патріотичні предмети в школах

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за активне залучення молоді до розбудови країни і впровадження спеціальних предметів патріотичного виховання дітей у школах.

Про це він сказав під час зустрічі з лауреатами Премії Кабінету міністрів України, повідомляє Урядовий портал.

 

"У кожного є свій шлях і бачення майбутнього. Але головне: ви не стоїте осторонь всіх процесів, які відбуваються в державі. Наші реформи - це не просто зміни. Це заснування нової української держави", - зазначив Прем'єр, звертаючись до нагороджених.

 

Він також звернув увагу, що зараз треба уніфікувати роботу з молодіжними організаціями, підтримувати їх. "А патріотичне виховання потрібне не поза школою, а в рамках шкільної освіти. Ми готові направляти кошти на впровадження нових програм та предметів", - сказав Гройсман.

 

Премія Кабміну є однією із складових урядової підтримки талановитих юнаків та дівчат, її розмір становить 50 тис. грн. Нагороду присуджують за активну участь у правозахисній та політичній діяльності, розвитку місцевого самоврядування, у національно-патріотичному вихованні, волонтерській діяльності, захисті територіальної цілісності України, розвитку соціально відповідального бізнесу, культурно-мистецькій та науковій діяльності.

 

Цього року серед переможців - волонтери і соціальні працівники, які займаються з дітьми поза школою. Найстаршому з них – 34 роки.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО