В Україні знімуть обмеження на максимальні пенсії

В Україні зміниться порядок нарахування пенсій. Міністерство соціальної політики хоче зняти обмеження на виплату максимального розміру пенсії.

 

Наразі законопроект знаходиться на стадії доопрацювання. Якщо ж його ухвалять, то за словами міністра соцполітики Андрія Реви, це дозволить справедливо збільшити розмір пенсій для тих українців, чиї внески до Пенсійного фонду збільшаться в результаті зняття обмежень з бази нарахування ЄСВ.

 

"Це дійсно є адекватною відповіддю на зняття обмеження бази нарахування ЄСВ. Якщо ми всю заробітну плату робимо базою нарахування для сплати єдиного соціального внеску, то, відповідно, і пенсія також повинна бути нарахована за всим внеском, без обмежень. І ми абсолютно готові на такий крок, тому що, на мою думку, це абсолютно адекватна пропозиція: люди більше платять, значить, люди мають право отримувати більше – в цьому і полягає принцип соціальної справедливості", – цитує прес-служба Реву.

 

Втім нові правила будуть стосуватися лише тих українців. які отримують виплати, згідно із законом України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування".

 

"Це не стосуватиметься прокурорів, суддів чи держслужбовців. Зняття обмежень на виплату пенсій, у разі ухвалення запропонованих змін, відбудеться виключно для учасників пенсійної програми", - додав Рева. 

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО