В Україні очікується підвищення пенсій у три етапи

В Україні з 1 грудня 2018 року підвищать мінімальні пенсії і перерахують зарплати деяким співробітникам. Це пов’язано з індексацією соцстандартів.

 

Перший етап перегляду пенсій – в грудні (у зв’язку з індексацією).

 

Вже з 1 грудня всі українці на заслуженому відпочинку повинні будуть отримувати не менше 1497 грн (це на 62 гривні більше діючої мінімалки). Якщо розмір виплати менше, то її збільшать.

 

Другий етап – у січні 2019 року.

 

І торкнеться він тільки військових пенсіонерів. Так, якщо є 20 років стажу, військовослужбовець на пенсії має право на 50% від своєї зарплати, співробітник поліції – 55%. За кожний рік стажу понад 20 років пенсія збільшується на 3%. При цьому пенсія не може бути нижчою за мінімальну і вище 70% від зарплати. У січні 2019-го військові отримають 25% від належної їм надбавки (з урахуванням актуальних зарплат на займаних ними посадах).

 

Третій етап перерахунку пенсій – у квітні 2019-го.

 

Тоді автоматично перерахують пенсії всім працюючим українцям з урахуванням, що їх стаж збільшився. При цьому будуть вибирати найбільш вигідні умови перерахунку – тільки з урахуванням страхового стажу або з урахуванням страхового стажу та заробітку.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО