З 2019 року в Україні пенсії почнуть осучаснюватись автоматично

З 2019 року в Україні автоматично будуть осучаснюватися пенсії.

 

Про це повідомила прес-служба віце-прем'єра Павла Розенка.

 

За словами політика, з березня 2019 року розпочнеться щорічне автоматичне осучаснення пенсій для всіх громадян.

 

"Головний позитив пенсійної реформи, який люди відчують в 2019 році, — це те, що з наступного року починається вже автоматичне осучаснення пенсій, яке буде проходити щорічно. Вже не від рішень уряду буде залежати перерахунок пенсій, це вже буде автоматичний режим"

Павло Розенко

Так, з 1 березня, в залежності від зміни коефіцієнтів і від базового розміру мінімальної зарплати, з якої вираховуються виплати, всі категорії громадян отримають перерахунок пенсій.

 

Крім того, Розенко підкреслив, що військовим пенсіонерам перерахують виплати вже з 1 січня 2019 року.

 

Нагадаємо, що незабаром в Україні розпочнеться другий етап реалізації системи накопичувальних пенсій. Для цього створені всі умови. Про це заявив віце-прем'єр Павло Розенко.

 

Розенко вважає, що Україна "на 10 років запізнилася" з введенням другого рівня пенсійної реформи. Віце-прем'єр нагадав, що ця реформа спрацювала в Польщі, і рівень забезпеченості поляків на пенсії вже мінімум в три-чотири рази вище, ніж українців.

 

"Введення другого рівня пенсійної системи – це виключно питання політичної волі. Всі умови для впровадження другого рівня в Україні, я переконаний, є і створені. Так, треба точково внести певні зміни щодо захисту в першу чергу, накопичень громадян у недержавних пенсійних фондів на другому рівні страхування", - говорить чиновник.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО