Гройсман розповів, у яких регіонах зросли зарплати лікарів

Володимир Гройсман відзвітував про збільшення зарплат окремих лікарів на Полтавщині та Житомирщині. А саме з 5 до 15 тисяч гривень. 

 

Вчора, 8 жовтня, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що в результаті медреформи лікарі почали отримувати більші зарплати. Про це голова уряду написав на своїй сторінці у соцмережі. При цьому Гройсман зауважив, що йдеться про тих лікарів, які уклали угоду зі своїми пацієнтами.

 

"Наведу приклади двох Центрів первинної медико-санітарної допомоги на Полтавщині та Житомирщині. Обидва заклади підписали договори з Національною службою здоров'я та перейшли на фінансування за принципом "гроші йдуть за пацієнтом". Тут зарплата лікарів зросла з 5-10 тис. грн до 15 тис. грн", – написав він.

 

Як повідомлялось раніше, Володимир Гройсман заявляв, що українці, які обрали сімейного лікаря, зможуть безкоштовно здавати аналізи, а також отримати послугу ультразвукового дослідження, якщо на нього дасть направлення лікар. За словами прем'єра, у наступному році держава виділить на ці цілі 1 млрд грн.

 

До слова, виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, яка є головним реформатором медичної сфери в країні, зазначала, що розцінки на послуги лікарів будуть озвучені впродовж наступних років. За словами експертів, українцям варто бути готовими до того, що суми за серйозні медпослуги будуть непідйомними. За попередніми даними, діагностика порушення ритму серця у дитини може коштувати 65 тисяч гривень, а лікування цирозу печінки може обійтись у 111 тисяч гривень. Держава за такі послуги платити не буде.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО