Уряд перерозподілив кошти на ремонт доріг

Кабінет міністрів вирішив змінити перелік об’єктів капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення та перерозподілити бюджетні кошти.

 

Про це повідомили у прес-службі Міністерства інфраструктури України.

 

Перерозподіл буде здійснюватися з об’єктів, де за результатами проведених тендерів було зекономлено кошти. Ці кошти будуть перерозподілені на інші об’єкти, що потребують додаткового фінансування.

 

Крім того, Кабмін виключив з переліку об’єкти, які не забезпечені проектною документацією та не готові до здійснення ремонту та реконструкції.

 

Уряд зменшив видатки на ремонт доріг у Волинській (на 3,9 млн грн), Житомирській (61,4 млн грн), Івано-Франківській (майже 48 млн грн), Київській (28,4 млн грн), Миколаївській (98,6 млн грн) та Чернівецькій (67,8 млн грн) областях.

 

Натомість збільшено витрати у Вінницькій (46 млн грн), Дніпропетровській (25,9 млн грн), Кіровоградській (52,9 млн грн), Одеській (30 млн грн), Полтавській (50 млн грн), Хмельницькій (25,3 млн грн), Черкаській (25 млн грн) областях.

 

Крім того, за бюджетною програмою Покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Львів – Тернопіль – Умань; Біла  Церква – Одеса – Миколаїв – Херсон, уряд зменшив витрати в Київській та Одеській областях - на 133,5 млн грн і 198,2 млн грн відповідно.

 

При цьому збільшено видатки у Вінницькій області - на 231,9 млн грн та Черкаській області - на 99,8 млн грн.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО