В УКРАЇНІ ХОЧУТЬ ЗНАЧНО ПОСИЛИТИ КОНТРОЛЬ ЗА ПЕРЕКАЗАМИ

В Україні запропонували ввести ідентифікацію клієнта й встановлювати мету здійснення переказів, без відкриття рахунку, на суму понад 30 тисяч гривень.

 

Про це повідомляє LIGA з посиланням на законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення".

 

Відповідно до документу, перекази на суму понад 30 тисяч гривень повинні супроводжуватися повною інформацією про платника і одержувача, в якій необхідно вказувати місце проживання, серію і номер паспорта, ідентифікаційний код

 

Ці вимоги не поширюватимуться на зняття коштів з власного рахунку, переведення коштів з метою сплати податків, штрафів, комунальних платежів, при використанні електронних грошей для оплати товарів або послуг.

 

Щоб переказати менше 30 тис. грн, достатньо буде мінімальної інформації про ініціатора та отримувача. Йдеться про прізвище, ім'я та по-батькові чи найменування юрособи, номер рахунку або обліковий номер фіноперації, що дозволяє здійснити відстеження операції.

 

У той же час передбачається підвищення порога операцій, які підпадають під фінансовий моніторинг від 150 тисяч гривень до 300 тисяч гривень.

 

Крім того, список суб'єктів первинного фінансового моніторингу будуть повідомляти Держфінмоніторинг про підозрілі операції, доповнять бухгалтери та податкові консультанти.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО