Україна збільшила транзит російського газу

Державна компанія-оператор "Укртрансгаз" завершила проведення планового ремонту на магістральних газопроводах "Уренгой-Помари-Ужгород" і "Прогрес" і з 9 травня збільшила обсяг транзиту газу з Росії в країни ЄС на 33% - з 180-188 до 240-243 мільйона кубометрів на добу.

 

Про це повідомляє прес-служба компанії. Згідно з повідомленням, з 2 по 12 травня компанія провела заміну кранів і ремонт дефектних ділянок на зазначених магістральних газопроводах. Також "Укртрансгаз" виконав ремонтні роботи на кількох компресорних станціях.

 

За інформацією компанії, 2 травня (день початку ремонтних робіт) транзит впав з 245 до 181,2 мільйона кубометрів, 7 травня він зріс до 220,8 мільйона кубометрів, а 10 травня вже сягнув 243,3 мільйона кубометрів.

 

"Оператори всіх країн, що беруть участь у транзиті, домовилися в певні періоди виконати свої планово-попереджувальні ремонти. На період проведення комплексу №1 (ремонтних робіт 2-12 травня) мали місце планові скорочення обсягів транзиту", - прокоментувала прес-служба "Укртрансгазу".

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО