Порошенко пропонує ще підвищити мінімальну зарплату

Глава української держави Петро Порошенко виступив сьогодні перед учасниками ІІ Всеукраїнського форуму об'єднаних громад і заявив, що в країні потрібно підвищити розмір мінімальної заробітної плати до 4100 гривень.

При цьому президент підкреслив, що зростання заробітної плати в країні є результатом правильних реформ, відкритих кордонів та орієнтації на показники країн Європи. Також Петро Порошенко впевнений, що бізнесу необхідно промені оплачувати роботу своїх співробітників. Український лідер вважає рішення збільшити мінімальну зарплату до 3200 гривень «безпрецедентним в умовах країни».

«Це рішення було правильним, і його слід, згідно моє глибоке переконання, продовжувати. Мені б хотілося висловити слова подяки уряду і прем'єр-міністру, що є відповідна реакція на моє звернення вже в проекті державного бюджету. Згідно з результатами поліпшення інвестиційного клімату та розміру надходжень до бюджету, ми зможемо проаналізувати за підсумками півріччя або трьох кварталів та прийняти рішення про підвищення розміру мінімальної заробітної плати до 4100 гривень », - сказав президент.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО