Офіційно: боржникам по комуналці будуть оформляти субсидії

Громадяни, які мають певну заборгованість по сплаті комунальних послуг, зможуть без перешкод отримати субсидію.

 

 

 Про це повідомляє прес-служба урядового порталу.

«Держава, надаючи субсидію, дає можливість сім'ї протягом року вирішити питання з накопиченої в минулому заборгованістю за комунальні послуги. Якщо це не зроблено, держава знову ж йде назустріч громадянам і дозволяє оформити договір реструктуризації боргу з постачальником послуги для продовження субсидії на наступний рік (2017-2018 роки) », - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що іноді українці оскаржують в судовому порядку виставлену постачальником послуги суму заборгованості, і тому відмовляються платити відповідні кошти або укладати договір реструктуризації.

Також наголошується, що борг за комунальні послуги, який оскаржується в суді, не впливає на субсидію. У ситуації, коли громадяни не згодні з заборгованістю, вони можуть її оскаржити.

На підставі рішення суду про анулювання боргу або до винесення рішення суду про розмір заборгованості, яка оскаржується рішенням комісій з питань призначення житлових субсидій, які працюють при органах виконавчої влади на місцях, дія житлової субсидії поновлюється з моменту призупинення її виплати, тобто з травня 2017 року .

Згідно з повідомленням, заборгованість за березень, травень і червень не впливає на процес перепризначення субсидій на новий період.

 

 

А тим часом, навіть з державними виплатами, українці примудрилися заборгувати за комуналку майже 30 мільярдів гривень. І тепер боржникам держава логічно відмовляє у субсидіях.

 

 

Людям направляють попередження і дають на вирішення два місяці. Листи щастя приходять всім незалежно від суми боргу. У когось він 5 гривень, у когось – кілька тисяч. Іноді повідомлення бувають  помилковими, визнають чиновники. Це все створює зайвий ажіотаж, плутанину, і довжелезні черги вже за наступними субсидіями.

 

 

У соціальних службах  розповідають: листи відправляли чи не кожному другому отримувачу субсидій. Борги прописують компанії – постачальники послуг.

 

При собі треба мати паспорт та усі квитанції. Якщо борг маленький – пропонують заплатити одразу. Якщо великий – запропонують реструктуризацію. Тут заспокоюють: хоч у папері написано, що субсидію забрали, насправді, це лише попередження. І на виправлення ситуації у людини є два місяці.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


загрузка...

влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть

загрузка...