Субсидії в Україні: хто і чому може залишитися без знижки

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман написав на своїй сторінці в Facebook, що грошей вистачить на те, щоб протягом опалювального сезону надати субсидії всім українцям, які за ними звернуться. 

 

За його словами, в Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. 

 

Протягом цього місяця управління соцзахисту населення автоматично розрахують розміри допомоги на опалювальний сезон всім тим, кому в травні цього року була перепризначена субсидія на період 2017-2018 років. Ніяких документів або довідок субсідіантам повторно подавати або доносити не потрібно.

Чи багатьом в дійсності вдасться отримати субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, в ефірі радіостанції спрогнозував експерт з питань ЖКГ Українського інституту аналізу та менеджменту політики Андрій Никончук.

«Станом на 1 вересня заяви на отримання субсидій подали понад 7 млн осіб. До 1 жовтня на 1 листопада число цих людей буде динамічно збільшуватися, оскільки в зв'язку з новими правилами кількість потенційних одержувачів буде рости. Я думаю, що загальна кількість людей, яким буде призначено субсидію, незалежно від того, скільки звернеться - а звернеться, я переконаний, десь до 10 млн осіб - це буде близько 8 мільйонів. І звертаються не просто сім'ї, звертаються безпосередньо власники особистих рахунків, оскільки, незважаючи на те, що в сім'ї може проживати кілька людей, але особовий рахунок на утримання житлово-комунального господарства - на одну людину», - зазначив експерт.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


загрузка...

влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть

загрузка...