Оприлюднено невтішні дані щодо бідності українців

Доктор економічних наук В’ячеслав Потапенко зазначив, що в останні два роки показник бідності в Україні впав нижче рівня Пакистану та Нігерії. За його слова, з 2015 року Україна перейшла в ранг відсталих країн, яким міжнародні організації роздають гуманітарну допомогу, політкоректно називаючи їх «що розвиваються».

Потапенко заявив, що частка доходів, які населення витрачає на споживання продуктів харчування, в економіці є прекрасним індикатором реальної бідності народу.

“У багатьох країнах, таких як США, Німеччина чи Японія люди витрачають на їжу від 5 до 15% доходу. Понад 15-30% витрачають на їжу жителі країн із середнім рівнем життя. Більше 30% – бідні країни. Це говорить про одне: держава Україна весь час свого існування з 1991 року і до сьогоднішнього дня була за всіма критеріями бідною країною. Але якщо в 2014 році частка витрат на продукти харчування в Україні наближалася до Росії і становила 37%, то в 2015 вона склала вже 56%. Це найгірший показник, ніж у Пакистану та Нігерії. Якщо порівнювати з даними Всесвітнього економічного форуму, то за цими показниками з 2015 року Україна – найгірша в світі”, – говорить експерт.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО