Пенсія в Україні: у кого зростуть доплати

Уряд знайшов кошти для майбутнього підвищення пенсій, тож українці отримають свої доплати вчасно і у повному обсязі вже восени.

 

Про це повідомили у Мінсоцполітики.

 

"Ми вже накопичили 11 млрд, до кінця року ще буде додатково. Ці кошти, які будуть від єдиного внеску, це і є те джерело, яке буде для підвищення пенсій",– заявив заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір.

 

Шамбір зазначив, що зростання виплат торкнеться пенсій тих українців, котрі вийшли на пенсію 10-15 років тому. Це пов'язано з тим, що розмір їх пенсій не підвищувався протягом довгого часу.

 

Як повідомляв Шамбір раніше, уряд має намір ввести квоту для підприємств, де працюють від 8 до 20 робітників. Одне робоче місце в таких установах мають відводити для працівника передпенсійного віку. Квоту запровадять у межах законопроекту про пенсійну реформу.

"Особи передпенсійного віку – це ті, кому до пенсії залишилося 10 або менше років. Для підприємств, де працюють від 20 робітників, також передбачені квоти. 5 процентів робочих місць мають обіймати люди, яким надають певні гарантії працевлаштування. До цієї категорії зарахували громадян передпенсійного віку", - зазначив Шамбір.

 

Експерти вважають, що такі квоти суттєво не допоможуть знайти роботу людям старшим за 45 років. Роботодавці офіційно братимуть на роботу людей старшого віку, але це будуть "мертві" робочі місця.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО