Кириленко: обіцяне урядом підвищення зарплат тренерів почнеться з 1 вересня

Уряд ухвалив рішення про підвищення зарплати тренерам дитячо-юнацьких спортивних шкіл з нового навчального року. Воно стосуватиметься  майже 15 тисяч українських тренерів.

 

Про це в ефірі Українського радіо повідомив Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко.

 

"З першого вересня цього року ми підняли виплати на два тарифних розряди тренерам, інструкторам, методистам дитячо-юнацьких спортивних шкіл, шкіл вищої спортивної майстерності, спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, державних і комунальних центрів олімпійської підготовки", - сказав він.

 

Кириленко зазначив, що цим рішенням уряд прибрав диспропорцію у півтисячі гривень, яка склалась після підвищення зарплат педагогічним працівникам.

 

Віце-прем’єр наголосив, що це соціальне питання.

 

"Півмільйона дітей задіяні у спортивних школах, але ми маємо підвищувати цю цифру. Діти мають займатись спортом, дбати про здоров’я. Це модний тренд у всьому світі. Україна не повинна відставати. Олімпійські медалі – це теж частина роботи тренерів", - сказав Кириленко.

 

Для цього, за його словами, треба робити все, щоб кваліфіковані кадри продовжували працювати в  системі ДЮСШ.

 

Додамо, згадана диспропорція виникла після підвищення зарплати педагогічним працівникам на 2 тарифні розряди (з 1 січня 2017 р.), нині зарплата вчителя фізкультури в загальноосвітній школі і тренера дитячо-юнацької спортивної школи відрізняється в середньому на 426 гривень.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО