закрыть окно

Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!

Подпишитесь на новости
Ваш e-mail:

Лікарям підвищать зарплату і прирівняють до підприємців

В МОЗ пообіцяли збільшити зарплати сімейним лікарям після завершення реформи первинної медичної допомоги. Оплата праці буде складати близько 11 тисяч гривень.

 

Про це член правління Української асоціації сімейної медицини Віктор Брунарський.

 

За його словами, сімейному лікареві буде виплачуватися по 210 гривень за кожного пацієнта. Крім того передбачається виділити 35 тисяч гривень лікарю на здійснення послуг та 30% від цієї суми відрахують на заробітну плату.

 

За підрахунками, якщо, наприклад, лікар обслужить дві тисячі пацієнтів на рік, то загалом отримає 420 тисяч гривень за рік. Але при умові, якщо він оформить ФОП.

 

"Усіх цікавить, звідки взялася сума 210 грн. Керівники МОЗ стверджують, що бюджет охорони здоров'я було визначено ще до того, як вони стали до роботи. Тому ділили ту суму, яку отримали. Чи вистачить цих грошей на рік — запитання риторичне. На місяць виходить 35 тисяч грн. На всіх і на все. Лікарю, у кращому випадку, дістанеться близько 30% від цієї суми", – йдеться у повідомленні Брунарського.

 

Проте, щоб відкрити ФОП, потрібно пройти бюрократичну тяганину, зібрати безліч документів та витратити на це близько 20 тисяч гривень.

 

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", з 2017 року кожен український лікар отримає ліцензію на професійну діяльність і буде зобов'язаний регулярно, кожні два роки, підвищувати професіоналізм за допомогою тренінгів, іспитів і практик.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


загрузка...Оставьте свой комментарий:влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть

загрузка...