Що врятує економіку України

Металургія, агропромисловий комплекс та енергетика не допоможуть Україні вибитися в список країн з розвиненою економікою. Час диктує нові умови, які вимагають активного розвитку бізнесу. Про це заявив заступник глави Адміністрації президента Дмитро Шимків.

"Я чітко розділяю класичні галузі, які не здатні генерувати двозначне зростання, і нові перспективні індустрії, які зможуть забезпечити зростання більше 20-40% в рік. Так, вони не замінять металургію чи енергетику, але технологічні бізнеси вже стали локомотивом розвитку цілого ряду країн. В перспективі п'яти-шести років швидкими темпами будуть розвиватися сегменти штучного інтелекту, робототехніки, big data, інтернету речей, 3D-принтинга розробленої та віртуальної реальностей. Якщо ми хочемо стрімкого зростання, нам доведеться мислити стратегічно, рухаючись в сторону цих нових індустрій", - перераховує чиновник ті галузі, які необхідно розвивати в Україні.

Шимків підкреслює, що креативні індустрії будуть найактивніше розвиватись, тому українські реалії повинні бути до цього пристосовані.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО