В Україні запускають виробництво європейських автобусів

Підприємство «Богдан Моторс», розташоване в Луцьку, освоїло виробництво автобусів, що мають двигуни класу «Євро-5». На підприємстві запущено виробництво «Богдан А14532», - сучасного приміського автобуса довжиною майже десять метрів. 


Цей транспортний засіб може вмістити 70 пасажирів, крім того, в салоні 43 місця для сидіння. На підприємстві пояснили, що новий транспортний засіб повністю відповідає нормам «Євро-5», також автобус будуть випускати на європейських агрегатах. Завод в Луцьку використовує передові технології, і раніше підприємство представляло ще кілька сучасних моделей суспільного транспорту, в тому числі шкільний автобус і маршрутне таксі. Окрім громадського транспорту, завод в Луцьку також випускає міську техніку, довжина якої становить близько дванадцяти метрів. Нагадаємо, що раніше у Харківській області розпочався продаж бензину «Євро-5». 

Виробництво палива за європейськими стандартами було запущено в середині вересня цього року. Бензин буде реалізуватися через роздрібні мережі «Укргазвидобуванням». Однак поки що продаж здійснюється лише у двох точках Харкова – на АЗС, розташованих на вулицях Холодногірській і Клочківській.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО