закрыть окно

Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!

Подпишитесь на новости
Ваш e-mail:

Для українців запланували ще одну збиткову реформу

В Україні можливо запровадять реформу нарахування мінімальної зарплатні від якої українці лише втрачатимуть.
Так, на сайті Міністерства соціальної політики з’явився проект закону України “Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо мінімальних розмірів оплати праці”.

Про це пише в своїй статті для “Дзеркала тижня” Ірина Новак.

Так, законопроект пропонує змінити підхід до визначення мінімальної заробітної плати.

Мінсоцполітики України пропонує включити до МЗП, окрім тарифної частини, інші складові заробітної плати(за винятком доплат за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу у нічний і надурочний час, роз’їзний характер робіт, премій до святкових та ювілейних дат). При цьому вилучається норма, що МЗП — це розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю.

“Працівники зазнають втрат від подібної реформи. Адже у разі включення до МЗП інших, крім тарифної частини, складових заробітної плати її розмір збільшиться штучно, лише “на папері”, від цього у людей не стане більше реальних грошей. У таких випадках, як простій не з вини працівника, матиме місце навіть зменшення нарахованої зарплати. Зменшаться також стимули і мотивація людини до здобуття освіти, підвищення кваліфікації, до вищих досягнень у праці, адже МЗП більше не означатиме розмір оплати виключно за просту, некваліфіковану працю”, – йдеться в статті.

Таким чином, всі доплати, які отримують українці крім мінімальної зарплатні, мають бути включені в розмір МЗП.

“Працівники у ряді випадків зазнають прямих матеріальних втрат унаслідок зменшення заробітної плати, матиме місце збільшення бідності серед працюючого населення. Штучне підвищення МЗП не супроводжуватиметься зростанням купівельної спроможності та рівня життя населення, а навпаки, формуватиме нові контингенти громадян, які потребуватимуть державної соціальної допомоги”, – йдеться в статті.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


загрузка...Оставьте свой комментарий:влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть

загрузка...