Які суми ховають "під матрацом" українці

Голова ради Асоціації українських банків Станіслав Аржевітін впевнений, що скільки б не оздоровлювали банківську систему, українці не понесуть своїх "кровних" в фінансові установи тому, що бачать "хвору" економіку.

Відтак, перше, що потрібно зробити - запустити роботу дрібного бізнесу і сільське господарство. Саме так, на думку Аржевітіна, відновиться довіра українців до економіки держави.


"Сьогодні у нас банківська система згортається на рівень декількох десятків іноземних банків. І українська складова, українські банки, фактично, свою роль і місце втрачають. А це неправильно", – пояснює Аржевітін і наголошує, що українці тримають "під матрацами" "близько 100 мільярдів доларів, а це колосальні суми у порівнянні, наприклад, із допомогою Міжнародного валютного фонду у розмірі 2-3-х мільярдів доларів".

На думку Аржевітіна, зараз потрібно зробити все для того, що українці використали свої заощадження для "старту" нової економіки. Таким чином Україна значно пришвидшить економічне зростання і рецесія відійде далеко в минуле.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО