Скільки Європа дасть грошей на громадський транспорт в Україні?

Українські міста отримають кредит у 200 млн євро на оновлення рухомого складу громадського транспорту. Як повідомляє ВААП з посиланням на сайт Європейського інвестиційного банку, проект спрямований на підвищення частоти та регулярності роботи громадського транспорту в середніх містах України.

Передбачається, що кошти також дадуть змогу зменшити шкідливі викиди за рахунок переходу на електротранспорт, що матиме позитивний ефект для економіки на місцях. Загальна вартість проекту оцінюється в 400 млн євро. Проект транспортної стратегії Києва: що чекає на водіїв і пішоходів? ЛАЗ не зміг виграти тендер через підвіску коліс Як повідомлялося, Європейський банк реконструкції та розвитку в жовтні 2015 року схвалив виділення 100 млн євро підприємствам громадського транспорту Одеси, Чернігова, Чернівців та кількох інших міст країни під гарантії муніципалітетів для покращення інфраструктури громадського транспорту з фокусуванням на реновації та підвищенні його ефективності.

При цьому до підписання відповідних договорів ЄБРР має намір виділити в рамках технічної кооперації до 2,5 млн євро, а після підписання – ще 5, 5 млн євро. Зокрема, «Одесаміськелектротранс» отримає кредит на купівлю 45 нових тролейбусів, Чернівці розраховують з допомогою ЄБРР придбати 40 тролейбусів, Чернігів – 10 машин.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО