Українцям вдвічі завищили вартість газу

Фінансовий експерт Ерік Найман повідомив, українці не лише із власних гаманців покриватимуть вартість імпортного газу, але й змушені будуть влітку вдвічі переплачувати за його вартість через корупцію на найвищому рівні. Про це Найман повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Україна знову підвищила ціни на газ для населення. При цьому вся ціна базується на імпортному газі, а газ внутрішнього видобутку по - суті дає надприбутки НАКу та наближеним до нього кланам.

 

Отже, з 1 травня 2016 року загальна ціна газу для населення становитиме 6,877 грн за куб., в тому числі 4,849 грн за куб вартість імпортного газу.

 

Це дає імпортну ціну $192 за 1000 куб газів. І це при тому, що з початку року ціни на газ впали більш ніж на 30%, а середня контрактна ціна російського газу на кордоні Німеччини в березні склала $147 за тисячу кубів, а зараз ще нижче.

 

Тобто на населення України не тільки переклали весь імпорт газу (а газ внутрішнього видобутку дістався кланам), але навіть цю ціну безбожно завищили.

 

Цікаво, чи знизять ціну на газ з початком опалювального сезону. Підстава для цього буде проста - влітку ціни на газ в Європі очікуються на рівні вже $100 за тисячу кубів. Тобто вдвічі (!) нижче, ніж встановлені зараз для українців. Якщо чесно, я не вірю в таку щедрість української влади. Адже мова йде про корупцію самого високого рівня.", - повідомив Найман.

Нагадаємо, з і травня уряд відмінив "пільгову" вартість газу для населення, запровадивши єдину ціну - 6 879 грн за тис. куб.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО