Фірташ постачає українську сировину у Крим

Межиріченський гірничо-збагачувальний комбінат, який належить українському олігарху Дмитру Фірташу, постачає ільменіт, сировину для виготовлення титану, на "Кримський титан", який розташавано на территорії анексованного Росією Криму.

 

Про це йдеться у розслідуванні Олександра Гуменюка "Шлях до Криму" для програми "Слідство.Інфо" на Громадському.

 

Як зазначається, "Кримський титан", який раніше належав Дмитру Фірташу, після анексії Росією Криму, був переданий в оренду московській компанії ТОВ "Титановые инвестиции", засновником якої є кіпрська компанія "Летан Інвестментс лімітед".

 

"На цю ж фірму зареєстрована австрійська компанія Group DF International. Отже, де-факто завод лишався власністю українського олігарха, а де-юре тепер працює за російським законодавством", - говориться у розслідуванні.

 

Після блокади півострова та офіційного закриття портів до "Кримського титану" - ключового підприємства Фірташа - стало фактично неможливо постачати з України ільменіт.

 

Як зазначається, "Слідство.Інфо" отримало ексклюзивні документи, які допоможуть повністю відстежити шлях постачання українського ільменіту на фірташівський "Кримський Титан".

 

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО