Завод ім. В.О. Малишева збільшив темпи виробництва на 654%

Темпи виробництва продукції ДП «Завод ім. В.О. Малишева», що входить до складу ДК «Укроборонпром», за перший квартал 2016 року збільшились на 654% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомило керівництво підприємства.

 

«З промислових цехів вийшли «Оплоти», десятки МТО, двигуни для ДП «Харківське конструкторське бюро ім. О.О. Морозова», з яким тісно співпрацює наше підприємство. Виготовлені запасні частини для іноземних замовників. Загалом вироблено продукції на суму понад 367 млн грн», – повідомив виконувач обов’язків генерального директора заводу Олександр Хлань.

 

За його словами, значним стимулом для робітників є постійне зростання заробітної плати. Зараз її середній показник по заводу складає 5025 грн, для виробничників – 5700 грн. У порівнянні з січнем-березнем минулого року вона зросла на 34,4%. Завод повністю покрив заборгованість з зарплатні.

«Підприємство працює в стабільному режимі, зберігаючи позитивний приріст. Ми стрімко нарощуємо обсяги виробництва і реалізації продукції. 2016 рік має стати рекордним за обсягами виробництва за останнє десятиліття», – сказав Олександр Хлань.

 

ДП «Завод ім. В.А. Малишева» спеціалізується на випуску та модернізації важкої і легкої бронетехніки. Насамперед тут пишаються виробництвом танків БМ «Оплот», модернізованими Т-64 до БМ «Булат» та бронетранспортерами БТР-4. Основна номенклатура продукції цивільного призначення представлена тепловозними дизелями і запчастинами до них.

 

Нагадаємо, ДК «Укроборонпром» виконує державне оборонне замовлення із випередженням графіку.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО