Російські товари замаскувалися під українські, аби залишитися на ринку

Підприємці з РФ користуються прогалинами в законах і документах, аби обійти санкції та народний бойкот російської продукції.

 

З України майже зникли товари з російським штрих-кодом, що починається на 46. Але це не означає, що українці зовсім перестали купувати продукцію країни-агресора. Бойкотування українцями товарів і санкції уряду призвели до того, що офіційний імпорт із РФ скоротився на 90%. Майже зникли з прилавків розфасовані в Росії кава та чай – тепер їх запаковують у самій Україні.

 

До останнього штрих-кодом 46 рясніли жуйки, снеки і шоколадні батончики. Тепер таких пропозицій – одиниці. Перший суттєвий спад російського імпорту експерти відзначили через півроку після початку війни. Другий – після офіційного ембарго. Однак російські бізнесмени все одно знайшли спосіб, як просувати свою продукцію на нашому ринку. Воно просто запаковують виготовлене і завезене з РФ – тут.

 

"Ви можете привезти тонну прального порошку та розфасувати його в Україні, але ви не можете привезти пачку, тому що пачка підпадає під санкції, а тонна – ні. Риба, ікра, морепродукти, чай, кава – майже всі компанії поставили своє фасувальне обладнання в Україні", - пояснив генеральний директор асоціації постачальників торгівельних мереж Олексій Дорошенко.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО