В Росії оголосили війну українським сирам і ковбасам (відео)

Росія взялася рішуче знищувати українську продукцію, ковбаси і сири українських виробників почали безжально знищувати.

У тимчасово окупованому Росією Білгороді знищили першу партію ввезених з України санкцій товарів, зокрема ковбаси і сири українського виробництва, повідомляє прес-служба управління Россільгоспнагляду по Бєлгородській області.

“Днями Белгородское управління Россільгоспнагляду вилучило і знищило першу партію санкцій продукції”, – йдеться у повідомленні.

У відомстві розповіли, що на багатосторонньому автомобільному пункті пропуску “Гоптівка” під час огляду автомобіля жителя Харківської області було вилучено близько 50 кг продуктів. Всі вони не мали ветеринарно-супровідних документів. Крім того, на деяких ковбасних виробах була відсутня дата виготовлення. Списку санкцій продукція була знищена на Корочанському утильзаводі.

“Будь-яка харчова продукція, яка буде ввозитися на територію Російської Федерації без дозволів, без супровідних документів, буде знищуватися”, – заявив співробітник регіонального управління Россільгоспнагляду.

Нагадаємо, 1 січня набула чинності російське ембарго на українську продукцію. Під заборону потрапили м’ясо, м’ясні і молочні товари, риба, овочі, фрукти і горіхи. У відповідь на це Україна також ввела продовольче ембарго проти РФ, яке буде діяти мінімум до серпня 2016 року.

Росія за шість місяців знищила 2,6 тис. тонн імпортних санкцій продуктів. В основному це продукція рослинного походження.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО